Kurumsal
banner-firma-profili

Kurumsal

Firmamız, 1990 yılında yeni ve kullanılmış takım tezgâhları ticareti amacıyla İstanbul’ da kurulmuş ve takip eden yıllarda sahip olduğu bilgi birikimi ve tecrübeyi ulusal ve uluslararası sanayinin hizmetine sunmak adına 1994 yılında talaşlı imalata başlamıştır.

 

Kuruluşumuzdan bu yana gerek makine satışı, gerekse talaşlı imalat ve parça montajı konularında göstermiş olduğumuz faaliyetlerle başta otomotiv olmak üzere ısıtma/soğutma cihazları, beyaz eşya, hidrolik/pnömatik ve elektrik/elektronik ana ve yan sanayilerine hizmet vermekteyiz.

 

Geniş ve zengin makine parkımızda çelik, pirinç ve alüminyum malzemeden işlediğimiz, rotasyon-simetrik talaşlı imalat parçaları ile müşterilerimizin direk malzeme ihtiyacını giderdiğimiz gibi, verdiğimiz ön montaj hizmetiyle müşterilerimize üretim hatlarında yaptıkları işçiliklerini azaltmalarında da yardımcı oluyoruz.

 

Müşteri odaklı anlayışımız, müşterilerimizle ortak dili konuşma yetkinliğimiz, doğru ve zamanında çözümlerimiz ve en nihayetinde dinamik, yetkin ve eğitimli teknik kadromuz ile yıllardır sizlerin talaşlı imalat parçalarında çözüm ortağınızız.

 

MİSYONUMUZ

  • Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan kalite ve performansta güvenilir ürünler üretmek.

 

VİZYONUMUZ

  •  Talaşlı imalat konusunda ulusal ve uluslararası pazarda tercih edilen, güvenilir ve farklılık yaratan bir kuruluş olmak.